Χρυσή πρωταθλήτρια σε διεθνές τουρνουά TAEKWONDO η Κωνσταντίνα Θωμοπούλου

1 '
Taekwodo, ΕΤΑΝΕ, Α.Σ. Αχαρνών, Κ. Παλαιολόγος
ΕΛΤΑΕΛΤΑ
ΙΝΕΠΑΚΙΝΕΠΑΚ

Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η αθλήτρια του Α.Σ. Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος και μέλος της επίλεκτης Ελληνικης ομαδας ΕΤΑΝΕ  Κωνσταντίνα Θωμοπούλου στον τελικό του INTERNATIONAL TOURNAMENT INDOORS  BRUSSLES TAEKWONDO 2016- A GLASS στην κατηγορία -51 κιλών κορασίδων που πραγματοποιήθηκε στις Βρυξέλλες.

LOUMAKIS ORIZONTIALOUMAKIS ORIZONTIA
TELETES THOMAS ORIZONTIATELETES THOMAS ORIZONTIA

Η Κωνσταντίνα, μετα από 4 νικηφόρους αγώνες, κέρδισε την πρωταθλήτρια Γαλλίας ανεβαίνοντας στο πιο ψηλό βάθρο της διοργάνωσης.

Η ελληνική αποστολή συμμετέχει στο διεθνές τουρνουά Taekwondo με 26 αθλητές και αθλήτριες ενώ αρχηγός της ομάδας της ΕΤΑΝΕ που κατέκτησε επίσης την 1η θέση στην γενική κατάταξη κρατών είναι Γεώργιος Παλαιολόγου.
Taekwodo, ΕΤΑΝΕ, Α.Σ. Αχαρνών, Κ. Παλαιολόγος Taekwodo, ΕΤΑΝΕ, Α.Σ. Αχαρνών, Κ. Παλαιολόγος Taekwodo, ΕΤΑΝΕ, Α.Σ. Αχαρνών, Κ. Παλαιολόγος