11.4 C
Athens
1 Οκτωβρίου 2023
spot_img
ΑρχικήHOT STORYΕνισχύθηκε με 34 νέες υποψηφιότητες το ψηφοδέλτιο του Γιώργου Πατούλη

Ενισχύθηκε με 34 νέες υποψηφιότητες το ψηφοδέλτιο του Γιώργου Πατούλη

spot_img
- Advertisement -

Με 34 ακόμα δυναμικές υποψηφιότητες, συνεχίζει να εμπλουτίζεται το ψηφοδέλτιο της Παράταξης του Περιφερειάρχη κ. Γιώργου Πατούλη «Νέα Αρχή για την Αττική».

Πρόκειται για 20 άνδρες και 14 γυναίκες, καθένας από τους οποίους εκπροσωπεί ένα κομμάτι της κοινωνίας μας, καθώς προέρχεται από τομείς του επιχειρείν, της επιστήμης, του πολιτισμού, της Αυτοδιοίκησης και του αθλητισμού.
«Σας καλωσορίζουμε στην ομάδα μας, στην οικογένεια της «Νέας Αρχής». Μαζί, θα διεκδικήσουμε και πάλι την εμπιστοσύνη των πολιτών για να δώσουμε στην Αττική μας τη θέση που της αξίζει, μέσα στο διεθνές και ευρωπαϊκό στερέωμα. Γιατί εμείς μπορούμε να το
καταφέρουμε» τόνισε ο κ. Πατούλης, ευχαριστώντας τους για την πρόθεσή τους να συστρατευθούν στον κοινό αγώνα.

- Advertisement -
- Advertisement -

Ο Γιώργος Πατούλης, αφού έκανε αναφορά στο σημαντικό έργο που έχει υλοποιηθεί από τη Διοίκηση της Περιφέρειας σε συνεργασία με τους Δήμους, αλλά και την κεντρική κυβέρνηση, κατά τη διάρκεια της παρούσας αυτοδιοικητικής περιόδου, με 2.000 μικρά και μεγάλα έργα που πραγματοποιούνται σε όλους τους Δήμους της Αττικής.

Ακολουθεί η πλήρης λίστα με τα ονόματα των 34 νέων υποψηφίων Περιφερειακών συμβούλων, ανά Περιφερειακή Ενότητα Αττικής.


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. Αγαπάκης Σπύρος – Τομεάρχης Πολιτικής Προστασίας ΔΕΔΔΗΕ
  2. Γιασσάς Στέλιος – Ιατρός, Ογκολόγος-Παθολόγος, Δ/ντής Β’ Ογκολογικής Κλινικής Νοσοκομείου ΙΑΣΩ
  3. Δέδες Κώστας – Δικηγόρος – Νομικός Σύμβουλος
  4. Μαρίνης Πέτρος – Δημοτικός Υπάλληλος Δήμου Αχαρνών , Πρόεδρος ΔΗΜ.ΤΟ Δήμου Αχαρνών-Θρακομακεδόνων
  5. Μουστακάτος Ιωάννης – Δικηγόρος
  6. Οικονομάκος Ιωάννης – Γενικός Ιατρός, τ. Δήμαρχος Ωρωπού
  7. Ψώνη Εβίτα – Ακαδημαϊκός επί της Διοίκησης της Εκπαίδευσης
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ
  8. Δούμα Κατερίνα – Αριστούχος Διδάκτωρ Οδοντιατρικής Σχολής Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών Dds Diplortho Phd, Ειδικευθείσα στην Οδοντιατρική και Γναθοπροσωπική Ορθοπεδική στις ΗΠΑ, Προέδρος Ελληνικής Εταιρείας Ορθοδοντικών Ναρθήκων, τ. Επίκουρη Κλινική Καθηγήτρια Ντουμπάι
  9. Ζόμπολας Νίκος – Ασφαλιστικός Πράκτορας, Στατιστικός-Οικονομολόγος, τ. Αντιδήμαρχος Αγίας Παρασκευής
  10. Μάινα Άννα – Κοινωνιολόγος Υγείας ,Αναπληρώτρια Διοικήτρια στο Γενικό Νοσοκομείο “Γεννηματάς”
  11. Μιχαήλ Γιώργος – Διδάκτωρ Μηχανικός ΕΜΠ – Ανώτερο Επιστημονικό Στέλεχος του Υπουργείου Άμυνας
  12. Νάνου Πηνελόπη – Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  13. Ρικάκη Ιφιγένεια – Υπεύθυνη στη Μονάδα Φροντίδας και Αποκατάστασης “Καλλιστώ” Στο Χαλάνδρι
  14. Σαμαρά Μάρθα – Δημόσιες Σχέσεις – Επικοινωνία , Μέλος Πολιτικής Επιτροπής Ν.Δ
  15. Τριάντος Στυλιανός – Ιατρός Ω.Ρ.Λ. , Χειρουργός Κεφαλής & Τραχήλου, Διευθυντής ΩΡΛ Κλινικής στο Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «Κοργιαλένειο Μπενάκειο» – Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός , Διδάκτωρ Πανεπιστήμιου Αθηνών
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
  16. Αγγελίδου Ράνια – Δημοσιογράφος, Δημ. Σχέσεις, Μουσικός Και Ραδιοφωνική Παραγωγός, Παρουσιάστρια , Ακτιβίστρια
  17. Γεωργακόπουλος Πάρης – Τμηματάρχης Αυτοτελούς Τμήματος Πολιτικής Προστασίας και Ηλεκτρονικής Εξυπηρέτησης Πολιτών Δ. Αθηναίων
  18. Κυριάκος Δημήτριος- Χειρουργός Οφθαλμίατρος
  19. Παπαδόπουλος Παύλος – Βιοτέχνης Πλαστικών
  20. Ρασσιά Έφη – Ηθοποιός
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  21. Τσούλφα Όλγα- Διεκπεραιωτής σε εταιρεία security
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
  22. Αθανασόπουλος Απόστολος (Σπέντζος) – Κοινωνικός
    Διαμεσολαβητής
  23. Δαλακούρας Αντώνιος – Επιχειρηματίας στον κλάδο των κατασκευών
  24. Καραβίτης Πέτρος- Διεθνής Παλαίμαχος Ποδοσφαιριστής
  25. Κάτσενου Αντωνία – Βοηθός Ιατρικών και Μικροβιολογικών Εργαστηρίων της 2ης Υγειονομικής Περιφέρειας Πειραιώς και Αιγαίου
  26. Τασιόπουλος Σταύρος – Δικηγόρος, Νομικός Σύμβουλος στον Δ. Αιγάλεω , Μέλος Διοίκησης Πάρκο Τρίτση
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ
  27. Αλαφογιάννη Μαρία – Εργοδηγός Δομικών Έργων Κωνσταντής Κωνσταντίνος (Κώστας) – Προέδρος Πανελληνίου Συλλόγου Παραπληγικών, Αντιπρόεδρος Εθνικής Οργάνωσης
    Κυπρίων Αγωνιστών, Οικονομολόγος Καθηγητής Β΄ Εκπαίδευσης
  28. Παπαθανασοπούλου Νταίζη – Κοινωνιολόγος και Κοινωνική Λειτουργός, Συντονίστρια Ελληνικού Δικτύου Υγιών Πόλεων του Π.Ο.Υ., Συντονίστρια του Ισραηλινο- Ελληνικού Δικτύου Πόλεων για την Υγειά και τον Πολιτισμό, Ιδρυτικό Μέλος του Θεσμού “Ημέρες
    Δελφικής Πολιτιστικής Κληρονομιάς”
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΗΣΩΝ
  29. Μόσχου – Μαυρουδή Εύα – Ιδιωτική Υπάλληλος, Υπεύθυνη Πωλήσεων Τμήματος Γυαλιών Ηλίου
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  30. Γουλάς Αντώνιος – Επιχειρηματίας , Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  31. Ηλιοπούλου Λίλιαν – Ψυχολόγος, Συντονίστρια της Θεματικής Ενότητας της Κοινωνικής Επιχειρηματικότητας τη Γραμματεία Παραγωγικών Τομέων στο Μοσχάτο
  32. Μουράτογλου Στέφανος– Ασφαλιστικός και Επενδυτικός Πράκτορας
  33. Ξανθόπουλος Στέλιος – Σύμβουλος Διαφήμισης & Επικοινωνίας Σύντομα βιογραφικά και φωτογραφίες των υποψηφίων θα βρείτε στο
    παρακάτω link: https://shorturl.at/bvIUW
- Advertisement -


spot_img
spot_img

Ακολουθήστε το doxthi.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις.

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

- Advertisment -