KARTERIS KENTRIKIKARTERIS KENTRIKI
Out Loud:
Ήλιε μου, ήλιε μου

Αποτελέσματα υποψηφίων δημοτικών συμβούλων εκλογικής Περιφέρειας Θρακομακεδόνων

12/11/2010 11:43
2 '
Κάλπη
ΕΛΤΑΕΛΤΑ

Η ΔΥΤΙΚΗ ΟΧΘΗ παρουσιάζει τα αποτελέσματα από τους σταυρούς που συγκέντρωσαν οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι εκλογικής περιφέρειας Θρακομακεδόνων, στις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου, ανάλογα με την πιθανότητα εκλογής τους με βάση τα ποσοστά που πήραν οι παρατάξεις τους.

LOUMAKIS ORIZONTIALOUMAKIS ORIZONTIA
TELETES THOMAS ORIZONTIATELETES THOMAS ORIZONTIA

 

“Παναχαρναϊκή Ακηδεμόνευτη Κίνηση Πολιτών”

Φωτιάδης Παναγιώτης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1398

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1107 ΓΙΟΒΑ-ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 430

 

“Για την πόλη μας”

Ντούρος Σωτήρης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1241

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 643

ΚΟΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 335

 

“ΑχαρΝΑΙ Ενεργοί Πολίτες”

Κασσαβός Γιάννης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 778

ΖΗΤΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 619

ΧΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 354

 

Λαϊκή Συσπείρωση” Τοπαλιανίδης Βασίλης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΤΣΑΓΚΑΡΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1036

ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 620

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 493

 

“Νέα Δύναμη”

Γρηγοριάδης Παναγιώτης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1159

ΚΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 126

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 115

 

“Ενωτική Κίνηση Αχαρνών”

Στριφτός Σπύρος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 143 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΞΕΝΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΤΣΑ) 597

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 328

 

“Όραμα και Ελπίδα για τις Αχαρνές”

Οικονόμου Θέμης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 138 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΤΑΛΙΟΥΡΗ-ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 600

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80

ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 76

 

“Παρέμβαση Πολιτών”

Σεπετά Πετρούλα – Χριστίνα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 112 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΚΟΚΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 89

ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 64

 

“Νέα Ελπίδα”

Τσανικλίδης Δημήτρης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

Σε 123 από τα 148 εκλογικά τμήματα

ΜΑΡΚΟΥΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56

ΧΙΛΛ ΚΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) 31

ΣΑΝΣΟΝΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 19

 

Πηγή: Δήμος Αχαρνών

MYSTERY POT PROTIMYSTERY POT PROTI
Κοινοποιήστε την ανάρτηση: