11.4 C
Athens
12 Αυγούστου 2022
spot_img
ΑρχικήΤΟΠΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΑΧΑΡΝΕΣΠρόγραμμα δράσεων του Πνευματικού Κέντρου Θρακομακεδόνων

Πρόγραμμα δράσεων του Πνευματικού Κέντρου Θρακομακεδόνων

- Advertisement -

Το Πρόγραμμα των δράσεων του Πνευματικού Κέντρου Θρακομακεδόνων διαμορφώνεται μέχρι στιγμής ως εξής:

- Advertisement -

ΔΕΥΤΕΡΑ

- Advertisement -
- Advertisement -

• Εργαστήρι Κουκλοθεάτρου – Θεάτρου Σκιών (Για παιδιά 7-14 ετών)
Δευτέρα 16:00-18:00 με την κ. Μαρία Μαλταμπέ, Ηθοποιό / Εκπαιδευτικό Θεατρικής Αγωγής.
Έναρξη τμήματος Δευτέρα 15 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)
*θα μπορούσε να δημιουργηθεί τμήμα και για ενήλικες (εκπαιδευτικοί, παιδοψυχολόγοι, γονείς…) εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον.

• Φιλοσοφική και Κοινωνική Συμβουλευτική
Δευτέρα 19:00-21:00 Με την κ. Τασία Παμουκτσόγλου και τον κ. Λαμπρινό Πλατυπόδη (Κάθε 1η και 3η Δευτέρα του μήνα)
Έναρξη τμήματος Δευτέρα 1η Οκτωβρίου. (Ισόγειο)

• Life coaching
Δευτέρα 18:00-19:30 Με την κ. Σοφία Βασιλειάδη (Κάθε 2η και 4η Δευτέρα του μήνα)

• Latin Χοροί
Δευτέρα 20:00-21:00 Με την κ. Βαλεντίνα Ζαμπίνσκι
Έναρξη τμήματος Δευτέρα 15 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

ΤΡΙΤΗ
• Life coaching
Τρίτη 11:00-12:30 Με την κ. Σοφία Βασιλειάδη (Κάθε 1η και 3η Τρίτη του μήνα)
Έναρξη τμήματος Τρίτη 2 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

• Αγγλικά ενηλίκων
Τρίτη 14:30- 16:00 Αγγλικά Ενηλίκων (Α τμήμα)
Με την κ. Χρύσα Δουρίδα
Έναρξη τμήματος Τρίτη 2 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

ΤΕΤΑΡΤΗ
• Σχολή Γονέων
Τετάρτη 10:00-12:00 Με την κ. Αφροδίτη Μηλιώρη
Έναρξη τμήματος Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Ισόγειο)
(Περιορισμένες θέσεις θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

• Ζωγραφική Ενηλίκων
Τετάρτη 10:30-12:00 Με την κ. Νάνσυ Νίκα
Έναρξη τμήματος Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

• Παιδικό Εργαστήρι Σκηνικής Έκφρασης «Παιζοθεατρίνοι»
Τετάρτη 16:00-17:30 Με την κ. Μάγια Ντελέζου
Έναρξη Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Ισόγειο)
(Περιορισμένες θέσεις θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

• Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές για Ενήλικες
Τετάρτη 18:00-19:30 Με τον κ. Δημήτρη Παπαθεοδώρου
Έναρξη Τετάρτη 17 Οκτωβρίου (Βιβλιοθήκη)
(Απαραίτητη προϋπόθεση να προσκομίσετε λαπ τοπ ή τάμπλετ)

ΠΕΜΠΤΗ
• Διαλογισμός – Χαλάρωση – Μαθήματα Ευτυχίας
Πέμπτη 10:00-11:00 Με την κ. Μαρία Αναστασιάδου Spiritual Life Coach και Master Energy Healer
Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

• Αγιογραφία
Πέμπτη 17:00-20:00 Με τον κ. Μιχάλη Μπέλλα
Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

• Μαθήματα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας
Πέμπτη 18:00-19:30 με την κ. Μαρία Βίτσα – Σουλιώτη, Φιλόλογο
Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Βιβλιοθήκη)

• Αγγλικά ενηλίκων
Πέμπτη 20:30-22:00 Αγγλικά Ενηλίκων (Β τμήμα)
Με την κ. Χρύσα Δουρίδα
Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
• Ικεμπάνα (Ανθοδετική)
Παρασκευή 11:00-12:30 Με την κ. Χρυστάλλα Καραϊσαρίδου
Έναρξη τμήματος Παρασκευή 5 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

ΣΑΒΒΑΤΟ
• Παιδική Χορωδία
Σάββατο 10:00-11:30 Με τον κ. Γιώργο Κωνσταντινίδη
(Ισόγειο)

ΚΥΡΙΑΚΗ
• Εφηβική Θεατρική Ομάδα
Κυριακή (μεσημεριανές ώρες) Με την κ. Σίσσυ Καπετάνου
Έναρξη τμήματος Κυριακή 14 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

• Ντεκουπάζ και μικτές τεχνικές
Κυριακή 17:00-19:00 (Α τμήμα)
Κυριακή 19:00- 21:00 (Β τμήμα) Με τον κ. Στάθη Σαββάλα
Έναρξη τμήματος Κυριακή 7 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

*Ενδέχεται να υπάρξουν περαιτέρω αλλαγές.
Προϋπόθεση για τη δημιουργία τμήματος είναι η συγκέντρωση ικανού αριθμού συμμετεχόντων.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ :
Χρύσα Δουρίδα 694 4596632

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ :
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ 2132140322

- Advertisement -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

- Advertisment -